کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی از مبتدی تا پیشرفته

مشخصات دوره

تعداد قسمت ها:                               39 قسمت
مدت زمان قسمت ها:                        242 دقیقه
تاریخ آخرین بروز رسانی دوره:            1401/06/18

شرکت در دوره با تلگرام
شرکت در دوره با فلش مموری
شرکت در دوره با دی وی دی

250.000 تومان

290.000 تومان

380.000 تومان

​مدرس دوره: ستاره

​2 سال بصورت تخصصی روی هنر زیبای پانچ دوزی فعالیت میکنم. و تصمیم گرفتم این هنر دوست داشتنی رو با تمام جزئیات به شما عزیزان آموزش بدم و کمک تون کنم تا از نیدل پانچ کسب درآمد کنید.

معرفی قسمت های دوره آموزش پانچ دوزی

1: نیدل پانچ چیست؟ و تاریخچه آن | 1:41 دقیقه
2: شناخت لوازم مورد نیاز برای شروع | 2:24 دقیقه
3: معرفی انواع سوزن های پانچ دوزی | 4:39 دقیقه
4. توضیحات تکمیلی سوزن نیدل پانچ ظریف | 13:32 دقیقه
5. توضیحات تکمیلی سوزن نیدل پانچ ضخیم | 8:34 دقیقه
6. انتخاب پارچه مناسب نیدل پانچ | 4:21 دقیقه
7. انواع کارگاه مناسب نیدل پانچ | 4:47 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​
8. نحوه فیکس کردن پارچه در کارگاه | 8:54 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
9. روش های اتقال طرح روی پارچه | 3:39 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
10.
 نکات ضروری برای دوخت | 4:21 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
11. ساده دوزی | 4:23 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
12. دوخت هفت و هشت | 2:13 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
13. دوخت ساقه | 6:30 دقیقه
14. دوخت برگ | 7:59 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
15. دوخت برگ گندمی | 6:46 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
16. دوخت شاخه گل | 7:52 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
17. دوخت زنجیره دونخ | 4:24 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
18. دوخت زنجیره تک نخ | 3:49 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

19. دوخت دندان موشی | 2:35 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
20. دوخت گل لاله | 5:53 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
21. دوخت گل لاله - با سوزن نورگه | 3:14 دقیقه​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
22.
دوخت گل شیپوری بسته | 5:54 دقیقه
23. دوخت گل شیپوری باز | 4:58 دقیقه
24. دوخت گل رز | 3:12 دقیقه
25. دوخت چتری | 3:06 دقیقه
26. دوخت ستاره | 4:01 دقیقه
27. دوخت ساقه - قسمت دوم | 2:05 دقیقه
28. دوخت ساقه - قسمت سوم | 2:45 دقیقه
29. برجسته دوزی | 9:58 دقیقه
30. گل چهار برگ | 4:51 دقیقه
31. گل سه برگ | 2:38 دقیقه
​​​​​​​32.
ساده دوزی با دستگاه ضخیم | 4:45 دقیقه
33.
مخمل دوزی (مقدمه) | 1:33 دقیقه
34.
مخمل دوزی ساده | 4:35 دقیقه
35.
مخمل دوزی یک بُعدی | 8:06 دقیقه
​​​​​​​36.
مخمل دوزی دو بُعدی | 8:15 دقیقه
37.
شکوفه بهاری (گره فرانسوی) | 6:09 دقیقه​​​​​​​
38.
پروژه عملی یک | 17:52 دقیقه
39.
انواع چسب و فیکس کردن پشت کار | 22:09 دقیقه

​​​​​​​

کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی را با ارشمی تجربه کنید و به کسب درآمد برسید. دوخت‌های متنوع، شروع و پایان کار را آموزش داده‌ایم. دوخت های متنوعی نظیر حدود بیست مدل گلدوزی با دستگاه ظریف و ضخیم، برجسته دوزی، قلق گیری و مهارت های شروع و پایان کار و... را به صورت تخصصی کار کرده ایم. قلق گیری به معنای تکنیک های مهم و ضروری برای شروع کار است تکنیک هایی مثل نحوه ی نخ کردن سوزن، نحوه صحیح نگهداری دستگاه و نحوه صحیح دوخت زدن اولیه به طوری که نخ در پارچه بماند و دوخت انجام شود. برطرف کردن ایرادهای دوخت و پاسخ به سوال های شما دوستان عزیز که تیم ارشمی هر روز با آن ها مواجه میشود و برطرف کردن اشکالات اولیه ای که میدانیم برای هر هنرجوی مبتدی رخ خواهد داد را بررسی کرده ایم.
و از همه مهمتر نکاتی مثل کاربرد هر دستگاه، چه کاموا و نخی برای هر دستگاه مناسب است، از چه پارچه ای باید استفاده کنیم، انواع کارگاه های مناسب هم بررسی کرده ایم. برای شروع این هنر، شما با اقداماتی مواجه میشوید که دانستن آنها به پیشرفت هر چه سریع تر شما کمک شایانی خواهد کرد. اقداماتی نظیر نحوه فیکس کردن پارچه در کارگاه، نحوه انتقال الگو به روی پارچه های متنوع، دوخت های ساده اما در عین حال بسیار مفید که برای شروع به آنها نیاز خواهید داشت. و برای پایان کار فراگرفتن اقداماتی نظیر برش های نهایی، فیکس کردن دوخت ها با انواع چسب های مناسب این کار و یا لایی چسب و پوشاندن پشت کار و فیکس کردن آن.


کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی ارشمی چگونه برگزار میشود؟

کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی به صورت کلیپ های چند دقیقه ای مفیدی است. که مدرس خصوصی ما آن ها را در استودیو مجهزی با دوربین حرفه ای و پایه دوربین T بدون لرزش و جابجایی و سایه انداختن، زاویه دوربین عمودی کاملا روی دست مدرس، میکروفون جداگانه برای ضبط صدای واضح و بدون نویز و خش و تماما با لوازم مورد نیاز این هنر که در سایت ارشمی موجود است پر کرده است. و تیم حرفه ای m4_DESIGN.ir تدوین ویدئو کلیپ ها را انجام داده تا ویدئوهایی بدون مکث، تپق و ایراد را در کانال خصوصیمان به دست شما دوستان عزیز برسانیم.

کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی کجا برگزار میشود؟
کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی در تلگرام، فلش مموری و دی وی دی برای شما عزیزان در دسترس میباشد و میتوانید در هرکدام که برای شما مناسب بود، ثبت نام کنید. دوره پانچ دوزی مجازی همچنان آپدیت میشود یعنی ویدیوهای جدید به آن اضافه میشود. نگران نباشید کسانی که از طریق دی وی دی و یا فلش مموری در دوره ما ثبت نام میکنند در کانال تلگرامی ما هم عضو میشوند تا در صورت آپدیت دوره به ویدیوهای جدید هم دسترسی داشته باشند. فلش مموری ها امکان اتصال به تمامی تلویزیون های نسل جدید، لبتاب، کامپیوتر و حتی موبایل را دارند. برای اتصال به موبایل، باید مبدل میکرو یو اس بی به یو اس بی داشته باشید که براحتی از تمام فروشگاه های لوازم جانبی موبایل در هر شهری که هستید میتوانید آن را تهیه کنید و به راحتی در موبایل خود داشته باشید تا هر موقع به آن نیاز داشتید و یا مشکلی داشتید با مرور دوباره و دوباره ویدئوها در موبایل خود بر این هنر زیبا مسلط شوید و از این طریق به کسب درآمد برسید.

چطور در کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی شرکت کنم؟
برای شرکت در کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی ابتدا نیاز به ثبت نام از طریق سایت و یا واتساپ دارید. توجه داشته باشید که عضویت در تلگرام الزامی میباشد چرا که اگر هنرجو به تلگرام دسترسی نداشته باشد از ارایه آن به ایشان معذوریم و مبلغ پرداخت شده به ایشان در اسرع وقت بازگردانده میشود. نکته دیگری که برای شرکت لازم به ذکر است اینست که بهتر است هنرجو بعد از تهیه این دوره، ابزار و لوازم مورد نیاز را تهیه کند چرا که در ویدئوها تمام نکات ضروری اولیه توضیح داده شده است و هنرجو راحت تر میتواند سوزن مورد نظرش را انتخاب و بعد از طریق سایت ارشمی اقدام به خرید سوزن های اصل مارک اس ک سی و یا نورگه بکند. نکات زیادی برای انتخاب لوازم مناسب وجود دارد که اگر قبل از تهیه ابزار از آن ها اطلاع نداشته باشید احتمال خرید لوازم نامناسب بیشتر میشود و گاهی حتی ممکن است منجر به هزینه بیشتر و یا عواقب دیگری شود چرا که برای مثال با تهیه پارچه نامناسب ممکن است مجبور شوید دوباره برای خرید پارچه هزینه کنید و یا عواقب بدتری مثل آسیب به دستگاه شما بواسطه استفاده از پارچه و یا نخ نامناسب دامن گیرتان شود. در نهایت و بعد از رعایت نکاتی که ذکر کردیم نوبت به شیوه ثبت نام میرسد، برای ثبت نام از طریق سایت، بعد از اینکه مبلغ را واریز کردید و تاییدیه ثبت نامتان را گرفتید تا 24 ساعت در کانال عضو خواهید شد و از طریق تلگرام، واتساپ و یا تماس تلفنی به شما اطلاع خواهیم داد و لطفا توجه داشته باشید که تنظیمات امنیت تلگرامتان را برای یک روز غیرفعال کنید و یا شماره ما 09931774492 را ذخیره کنید تا بتوانیم در کانال عضوتان کنیم و برای ثبت نام از طریق واتساپ، به این شماره 09931774492 پیام بدهید و عبارت " کلاس نیدل پانچ دوزی " را ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما پاسخ بدهند و ثبت نام شما را نهایی کنند. برای نهایی شدن ثبت نام میبایست فامیل شریف، شماره موبایلی که تلگرام داشته باشد و فیش واریزی تان را برای شماره واتساپی که ذکر شد ارسال کنید و ممنون از صبر و شکیبایی شما دوست عزیز.

در کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی، دوخت کوسن و زیرلیوانی یاد میگیرم؟
جواب ساده این سوال هم بله است و هم خیر. شاید برایتان تعجب آور باشد اما حقیقت ماجرا از این قرار است که ما در این سری آموزش قصد داریم که به شما هنرجویان گرامی ماهی گیری آموزش بدهیم، نه برایتان ماهی بگیریم پس تمرکز اصلی ما روی آموزش نکات ضروری، دوخت های متنوع و برطرف کردن ایراداتتان میباشد اگرچه که خیالتان راحت باشد تا وقتی کوسن، زیرلیوانی و یا هر چه که دوست دارید درست کنید را بتوانید انجام دهید ما در کنارتان خواهیم بود و با عشق به تک تک سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی نیاز به پیش نیاز خاصی دارد ؟
برای کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی مجازی نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید چرا که پانچ دوزی هنر کاملی است که به راحتی و فقط با تمرین و ممارست میتوانید آنرا یاد بگیرید و به بهترین نحو ممکن انجام دهید و خانه هایتان را زیباتر کنید و یا مهمتر از آن به کسب درآمد برسید. نکته ای که در این قسمت لازم به ذکر است اینست که قطعا دانستن هنرهای دیگر به پیشرفت سریع تر شما در این هنر کمک میکند. برای مثال اگر شما خیاط هستید و دستان شما با ریزه کاری های خیاطی آشناست قطعا در این هنر هم زودتر حرفه ای خواهید شد و حتی میتوانید با ترکیب این هنر و خیاطی آثار منحصربفرد خودتان را ایجاد کنید. و یا اگر طراح باشید میتوانید طرح های متنوعی را برای کشیدن روی پارچه و دوختن ایجاد کنید و کاری بی همتا خلق کنید و در این هنر سرآمد بشید. و اگر با هنر زیبای گلدوزی آشنا هستید تبریک میگویم شما یک قدم از دیگران جلوتر هستید چرا که این هنر و گلدوزی شباهت بسیاری به هم دارند تا حدی که بعضی ها با این دستگاه ها هم گلدوزی را انجام میدهند.

آیا شرکت در کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی محدودیت سنی دارد؟
شرکت در کلاس نیدل پانچ دوزی مجازی برای نه تا نود ساله ها مناسب است چرا که مدرس ما با صبر و حوصله تمام نکات ضروری را توضیح داده و به ساده ترین زبان ممکن آنها را بیان کرده است. همانطور که میدانید برای شروع هر هنری باید توانایی خودمان را درنظر بگیریم برای مثال اگر فرزند دلبند شما نه سال دارد و تفریحات تمرکزی را خوب انجام میدهد و به آنها علاقه دارد به راحتی میتواند این هنر را یادبگیرد، تفریحاتی مثل نقاشی کشیدن، خمیربازی، بازی با لگو و... از جمله تفریحاتی هستند که تمرکز کودک را بالا میبرند. اما به طور کلی هرکودک با کودک دیگر متفاوت است و معمولا والدین میتوانند تشخیص بدهند که فرزندشان به انجام فعالیت های کم تحرک بیشتر علاقه دارد و یا پرتحرک و اگر هم والدی هستید که نمیدانید فرزندتان در چه چیزی هوش و استعداد دارد و یا به چه چیز علاقه دارد با ثبت نام در این دوره که مناسب همه سنین است میتوانید او را بسنجید و بیشتر بشناسید و در معرض فعالیت های مورد علاقه اش قرار دهید.

برای کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی پشتیبانی هم دارید؟

با شرکت در کلاس آموزش نیدل پانچ دوزی و عضویت در کانال اختصاصی ما، پشتیبانی دائمی به شما تعلق میگیرد. به این معنا که شما به صورت مستقیم به مدرس ما متصل میشوید و میتوانید سوالاتتان را از خودشان بپرسید تا هر کجا که ایرادی داشتید به راحتی به ایشان پیام بدهید و مشکلتان را حل کنید. و مزیت دیگری که با ثبت نام در این دوره به شما تعلق خواهد گرفت دسترسی دائمی به ویدئوهای آموزشی است یعنی تا هروقت که بخواهید در کانال عضو میمانید.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش